Unieke HRM Top Meeting met Rene van der Gijp

Maak kans op één van de 50 exclusieve VIP-kaarten

Het succes van een organisatie is voor een groot deel afhankelijk van de kwaliteit en het scorend vermogen van medewerkers. Maar hoe haalt u als manager of HRM-er de echte toppers binnen en laat u de scorende spits zegevieren? En wat betekent dat voor u?

Op zaterdag 30 oktober a.s. organiseren wij de unieke HRM Top Meeting in het Philips Stadion te Eindhoven. Onder leiding van voormalig profvoetballer en huidig voetbalanalist René van der Gijp wordt u in de gelegenheid gesteld om samen met collega managers en HRM-ers op zoek te gaan naar het antwoord op bovenstaande vragen.

Maak kans op één van de 50 (gratis) exclusieve VIP-kaarten voor dit unieke evenement!
Deel uw ervaringen met én laat u inspireren door de visie en mening van de aanwezigen. Zodat u op uw beurt uw ‘spelers’ inspireert en in staat stelt om de top te bereiken binnen het dynamische speelveld van uw organisatie. Dit alles in de luxe en levendige ambiance van de bestuurs- en sponsoretage van het Philips Stadion tijdens de topwedstrijd PSV- FC Twente.

Programma HRM Top Meeting

17.30 uurPersoonlijke ontvangst (Bestuurs- en sponsoretage, Eric Gerets-zaal)
18.00 uurWelkomstwoord
18.15 uurDinerbuffet
19.30 uurInteractieve sessie met René van der Gijp
20.30 uurVoetbalpoule ten behoeve van Stichting Spieren voor Spieren
20.45 uurTopwedstrijd PSV- FC Twente in exclusieve loge
22.30 uurAfsluitende borrel

Wilt u in aanmerking komen voor één van de vijftig exclusieve kaarten voor de HRM Top Meeting? Vul dan vóór 1 september a.s. hieronder uw gegevens in. Op basis van een loting zullen de kaarten worden vergeven. Na 1 september laten wij u zo snel mogelijk weten of u tot één van de gelukkige winnaars behoort.



Vul a.u.b. onderstaande gegevens in. Graag alle velden invullen.


Naam:
Geslacht: Man Vrouw
Organisatie:
Functie:
E-mailadres:
Adres / Postbus:
Postcode:
Woonplaats:
Telefoonnummer:
Mobiel nummer: